Image
Image

Rokohumin hnojivo JAHODY A DROBNÉ OVOCIE 1L

6,90 s DPH

Cena bez DPH: 5,75
Obj. čislo: 11142-1
Dostupnosť: Na sklade
+ -

Popis

Organické hnojivo, vhodné pre každého záhradkára a pestovateľa jahôd a drobného ovocia ako sú rýbezle, maliny, zemolez, čučoriedky, brusnice, černice, hrozno a iné. Používaním Rokohumin hnojiva sa predlžuje doba vegetácie.

Rokohumin je komplexné organo-minerálne hnojivo s aminokyselinami a humínovými kyselinami

Icon

Výhodná cena dopravy

Icon

Kvalitné a zdravé rastliny

Icon

Bezpečná platba kartou

Charakteristika a pestovanie

Ekologické tekuté hnojivo na báze organominerálnov s aminokyselinami a humínovými kyselinami

Hnojivo Rokohumín Jahody a drobné ovocie je produkované v kvapalnej forme pre lepšie vstrebávanie rastline prospešných látok. Rokohumin je vyrobený z peria a obohatený o humínové kyseliny S, B,Fe, Cu, Mn, Zn, Mo. Táto kombinácia zabezpečuje mimoriadne výrazný efekt pre rast rastlín spolu s odbúraním škodlivých látok a ťažkých kovov v plodinách určených na konzumáciu. Používaním Rokohumin hnojiva sa predlžuje doba vegetácie.
Rokohumín výrazne podporuje príjem makro a mikro živín rastlinami.

Variabilita a univerzálnosť spočíva vo využití aplikácií pri hnojení všetkých druhov drobného ovocia. Hnojivo podporuje klíčivosť a životaschopnosť rastlín a ich odolnosť voči škodcom. V rastinách sa katalizujú biologické procesy a tým sa v nich zvyšuje obsah živín.
Humínové kyseliny zvyšujú obsah chlorofylu v rastlinách, zvyšuje sa absorbcia fotónov čím sa zlepšuje fotosyntéza aj pri nižšej intenzite svetla sa dosiahne kvalitnejšia úroda.