Čo vám vieme ponúknuť

Ponúkame vám všetky práce týkajúce sa záhrad, od projektových návrhov až po ich výslednú realizáciu, od úpravy terénu, rozboru chemického zloženia pôdy, výstavbu jazierok a chodníkov až po oplotenie pozemku. Vychádzame z našich bohatých niekoľkoročných skúseností v oblasti záhradníctva.

V prípade vášho záujmu sa postaráme o vašu záhradu v pravidelných časových intervaloch. Ušetríte a budete mať viac voľného času. Opýtajte sa nás!

Máte záujem o bližšie informácie? Kontaktujte nás, radi vám poradíme!

Image

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Image

ZÁVLAHOVÉ SYSTÉMY

Projektovanie a realizácia závlahy na kľúč (súkromné závlahy, firemné areály, kvapkové závlahy, mikrozávlahy), rekonštrukcie závlah, servis a poradenstvo.

Image

PROJEKTOVANIE ZÁHRAD

Špecializujeme sa na kompletné záhrady na kľúč, ktoré pripravujeme na základe vlastných architektonických návrhov, alebo návrhov, ktoré nám dodáte vy.

Image

ZÁHRADNÁ ARCHITEKTÚRA

Ponúkame vám tvarovanie kríkov, inštaláciu okrasných drevín, sadovnícke úpravy, výsadby zelene, dekoratívne vodné prvky v záhrade, kamenné múriky, skalky.

Image

CELOROČNÁ STAROSTLIVOSŤ O ZÁHRADU

Služba zahŕňa údržbu rastlín, zelene, starostlivosť o listnaté a ihličnaté stromy, zavlažovanie, zazimovanie záhrady, odburinenie záhonov, kríkov, hnojenie a ošetrenie rastlín.

Image

REKONŠTRUKCIA ZÁHRADY

Dokážeme vypracovať rozbor pôdnych vlastností, dosev trávnych plôch, chemické ošetrenie pôdy, omladzovací rez kríkov a stromov, obnovu živého plotu.

Image

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Zabezpečíme odvoz záhradného odpadu, opilovanie stromov, vyčistenie pozemku, výrub drevín a terénne úpravy podľa vašich požiadaviek.