Predajňa:

0903846758

Po - Pi: 08:00 - 18:00

So: 08:00 - 14:00

Služby záhradníka

Čo vám vieme ponúknuť

Ponúkame vám všetky práce týkajúce sa záhrad, od projektových návrhov až po ich výslednú realizáciu, od úpravy terénu, rozboru chemického zloženia pôdy, výstavbu jazierok a chodníkov až po oplotenie pozemku. Vychádzame z našich bohatých niekoľkoročných skúseností v oblasti záhradníctva.

V prípade vášho záujmu sa postaráme o vašu záhradu v pravidelných časových intervaloch. Ušetríte a budete mať viac voľného času. Opýtajte sa nás!

Máte záujem o bližšie informácie? Kontaktujte nás, radi vám poradíme!

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Kontakt
Závlahové systémy

Projektovanie a realizácia závlahy na kľúč (súkromné závlahy, firemné areály, kvapkové závlahy, mikrozávlahy), rekonštrukcie závlah, servis a poradenstvo.

Projektovanie záhrad

Špecializujeme sa na kompletné záhrady na kľúč, ktoré pripravujeme na základe vlastných architektonických návrhov, alebo návrhov, ktoré nám dodáte vy.

Záhradná architektúra

Ponúkame vám tvarovanie kríkov, inštaláciu okrasných drevín, sadovnícke úpravy, výsadby zelene, dekoratívne vodné prvky v záhrade, kamenné múrikyskalky.

Celoročná starostlivosť o záhradu

Služba zahŕňa údržbu rastlínzelene, starostlivosť o listnaté a ihličnaté stromyzavlažovanie, zazimovanie záhrady, odburinenie záhonov, kríkov, hnojenie a ošetrenie rastlín.

Rekonštrukcia záhrady

Dokážeme vypracovať rozbor pôdnych vlastnostídosev trávnych plôch, chemické ošetrenie pôdy, omladzovací rez kríkov a stromov, obnovu živého plotu.

Doplnkové služby

Zabezpečíme odvoz záhradného odpadu, opilovanie stromov, vyčistenie pozemku, výrub drevín a terénne úpravy podľa vašich požiadaviek.