Image

VIANOČNÉ STROMČEKY A DOPLNKY

Kvalitný a voňavý vianočný stromček neodmysliteľne patrí ku Vianociam v kruhu rodiny. U nás nájdete bohatý výber stromčekov s označením trieda A s výškou od 120 cm až do 400 cm. Okrem stromčekov vám ponúkame doplnkové služby ako frézovanie stromčekov do stojanov alebo rozvoz stromčekov až ku vám domov, alebo do vašej firmy.

Zákazníci sa k nám radi vracajú pre príjemnú atmosféru, ktorú u nás cítia. Na rozdiel od iných predajcov máme každý jeden stromček viditeľne osadený v stojane, takže si môžete ihneď pozrieť, ako bude vyzerať u vás doma. Robíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili ako doma, príďte sa o tom presvedčiť aj vy! Najkrajšie vianočné stromčeky sú predsa v Stromčekove.

V našom sezónnom sortimente produktov a služieb nájdete:

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Image

JEDĽA NORMANDSKÁ

Jedlička je jeden z najkrajších stromčekov, ktorý vydrží krásny a voňavý ešte dlho po Vianociach. V našej ponuke ju nájdete v triede kvality A, vo výške od 120 cm až do 400 cm.

Image

BOROVICA ČIERNA, BOROVICA V KVETINÁČI

Ide o najčastejšie pestovanú odrodu borovice. Rastie rýchlo, kužeľovito, jej ihličie je dlhé, tmavozelené. Jej výhodou je jej nenáročnosť na podmienky.

Image

SMREK A INÉ DRUHY STROMČEKOV

Jednoznačnou výhodou smrekov je ich cena. Ak stromček umiestnite v chladnejšej miestnosti, môže byť pre vás vhodným riešením, ktoré vytvorí nezabudnuteľnú atmosféru Vianoc v každom domove.