Predajňa:

0903846758

Po - Pi: 08:00 - 18:00

So: 08:00 - 14:00

Sezónna vianočná ponuka

Vianočné stromčeky a doplnky

Kvalitný a voňavý vianočný stromček neodmysliteľne patrí ku Vianociam v kruhu rodiny. U nás nájdete bohatý výber stromčekov s označením trieda A s výškou od 120 cm až do 400 cm. Okrem stromčekov vám ponúkame doplnkové služby ako frézovanie stromčekov do stojanov, alebo rozvoz stromčekov až ku vám domov alebo do vašej firmy.

Zákazníci sa k nám radi vracajú pre príjemnú atmosféru, ktorú u nás cítia. Na rozdiel od iných predajcov máme každý jeden stromček viditeľne osadený v stojane, takže si môžete ihneď pozrieť, ako bude vyzerať u vás doma. Na pozadí hrá vianočná hudba, k dispozícii je malé občerstvenie – teplý čaj, nealko punč, ovocie, a každý zákazník pri nákupe dostane malý darček. Robíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili ako doma, príďte sa presvedčiť aj vy! Najkrajšie vianočné stromčeky sú predsa v Stromčekove.

V našom sezónnom sortimente produktov a služieb nájdete:

  • jedľa normandská, jedľa concolor
  • borovica čierna, borovice v kvetináčoch
  • smrek a iné druhy stromčekov
  • imelo, čečinu
  • umelé aj kované stojany, vianočné dekorácie
  • frézovanie stromčekov na mieru
  • rozvoz stromčekov ku zákazníkom

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Kontakt
Jedľa normandská, jedľa concolor

Jedlička je jeden z najkrajších stromčekov, ktorý vydrží krásny a voňavý ešte dlho po Vianociach. V našej ponuke ju nájdete v triede kvality A, vo výške od 120 cm až do 400 cm.

Borovica čierna, borovica v kvetináči

Ide o najčastejšie pestovanú odrodu borovice. Rastie rýchlo, kužeľovito, jej ihličie je dlhé, tmavozelené. Jej výhodou je jej nenáročnosť na podmienky.

Smrek a iné druhy stromčekov

Jednoznačnou výhodou smrekov je ich cena, smrek ako vianočný stromček je cenovo dostupný. Ak stromček umiestnite v chladnejšej miestnosti, môže byť pre vás vhodným riešením.