Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Jahoda ´Lucky Berry®´

34,53 s DPH

Cena bez DPH: 28,78
Kvetináč: 5L
Stanovisko:
  • Slnko icon
Obj. čislo: 17701
Dostupnosť: Nie je na sklade

Výsadba, doba kvitnutia

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Výsadba:
Kvitnutie:
Zber:

Popis

Popínavá odroda jahody ťahajúca sa do výšky 120cm s veľkými plodmi, ktorá rodí kontinuálne 4 mesiace v roku skutočne veľkým množstvom jahôd. Nepredávame žiadne malé sadenice, ale veľký 5L kvetináč.
>>> POZOR rýchlo sa míňajú <<<

Icon

Výhodná cena dopravy

Icon

Kvalitné a zdravé rastliny

Icon

Bezpečná platba kartou

Ďalšie informácie

Botanický názov

Fragaria

Čas výsadby

Marec, Apríl, Máj, Jún, Júl, August, September, Október

Doba kvitnutia

Apríl, Máj, Jún, Júl, August

Farba kvetu
Zber

Jún, Júl, August, September

Výška dospelej rastliny

100-120 cm

Stanovisko

Slnko

Kvetináč

5L

Charakteristika a pestovanie

Chránená známka Lucky Berry® nie je iba hocijaké označenie ovocieplodiacich rastlín. Jedná sa o výnimočne husté, výrazne husto kvitnúce a skutočne krásne rastliny. Okrem jahody máme v ponuke aj kompaktné Lucky Berry® čučoriedky, ktoré dorastajú do výšky 100cm a plodia taktiež 4 mesiace kontinuálne za sebou.

V dnešnej dobe už každý vie, že najzdravšie ovocie je práve to, ktoré si dopestujete sami doma. Doprajte si luxus a oberajte čerstvé jahody z vášho balkóna či terasy. Jahody sú sladké, zdravé ovocie, ktoré obľubuje azda každý. Už len predstava jahodovej vône spôsobuje, že sa nejednému človeku začnú zbiehať sliny v ústach. Lucky Berry® jahoda nielenže chutí výborne, ale plodí sladké ovocie od júna do septembra. Už teraz ich predávame krásne nakvitnuté s veľkými zdravými zelenými listami. Plody sú veľké a mäsité. Producent dokonca vyzdvihuje ich dobrú odolnosť voči zime a mrazom.
Ideálne sa hodí do črepníkov na terasy či balkóny.

Jahody prispievajú nielen k zdravému chodu orgamizmu, ale pomáhajú aj pri liečbe rôznych chorôb, a to najmä kvôli tomu, že sú veľkým zdrojom vitamínu C (takmer porovnateľným s citrusovými plodmi). Okrem C-čka v nich nájdete i celú škálu vitamínov B, bez ktorých sa imunita nezaobíde. Tie sú výrazne prospešné práve v týchto chrípkových časoch. Okrem už spomínaného jahody obsahujú  mangán, bór, draslík, fluór, fosfor, horčík, kobalt, síru a vápnik. Vedeli ste, že sú najsilnejším potravinovým antioxidantom? 🙂

Vybrané z kategórie