Image
Image

Rokohumin hnojivo UNIVERZAL 1kg

7,50 s DPH

Cena bez DPH: 6,25
Obj. čislo: 11141
Dostupnosť: Na sklade
+ -

Popis

Organické hnojivo, vhodné pre každého záhradkára a pestovateľa zeleniny, drobného ovocia, vínnej révy, ovocných stromov, izbových kvetov, okrasných krov, kvetov či trávnikov

Rokohumin je komplexné organo-minerálne hnojivo s humínovými kyselinami

Icon

Výhodná cena dopravy

Icon

Kvalitné a zdravé rastliny

Icon

Bezpečná platba kartou

Charakteristika a pestovanie

Ekologické hnojivo na báze organominerálnov

Je vhodné ku všetkým plodinám, ktoré sú citlivé na spálenie alebo prehnojenie dusíkom.  Viaže toxické kovy v pôde a tým zabraňuje ich kumulácií v rastlinách. Podporuje klíčivosť a životaschopnosť rastlín a ich odolnosť voči škodcom. Umožňuje príjem makro (N, P, K) a mikroživín (Fr, Zn) koreňovou sústavou a tým zamedzuje i výskyt chlorózy. Upravuje vodný režim v pôde, obohacuje pôdu o mikroorganizmy. Hnojivo obsahuje v malom množstve fosfor v jeho prírodnej forme. Ekologicky priaznivá forma dusíka zabraňuje hromadeniu zdraviu škodlivých dusičnanov v rastlinách a plodoch zeleniny či drobného ovocia, zamedzuje znečisteniu spodných vôd nežiaducimi dusičnanmi.
Univerzálnosť a výrazne ekologický charakter sú hlavnými výhodami tohoto hnojiva.

Hnojivo Rokosan je určené pre ekologické pestovanie, chráni životné prostredie pred hromadením dusičnanov a ťažkých kovov, zamedzuje znečisťovaniu spodných vôd nežiadúcimi dusičnanmi.

Použitie:
Hnojivo odporúčame používať počas celého vegetačného obdobia, ako aj pri príprave pôdy pred siatím alebo sadením. Hnojivo sa aplikuje rovnomerným rozosiatím a jeho nasledovným zapracovaním do pôdy.

Vybrané z kategórie