Image
Image

Rokohumin hnojivo UNIVERZAL 1L

7,85 s DPH

Cena bez DPH: 6,54
Obj. čislo: 11142-1-1-1
Dostupnosť: Na sklade
+ -

Popis

Organické hnojivo, vhodné pre každého záhradkára a pestovateľa. Používaním Rokohumin hnojiva sa predlžuje doba vegetácie a dosahuje sa kvalitnejšia úroda.
Variabilita a univerzálnosť spočíva vo využití aplikácie, pri hnojení interiérových a exteriérových kvetov, okrasných trávnikov, trávnatých plôch, kvitnúcich a stálozelených rastlín, drobného ovocia, ovocných stromov a poľnohospodárskych plodín.

Rokohumin je komplexné organo-minerálne hnojivo s aminokyselinami a humínovými kyselinami

Zloženie: dusík 14%, fosfor 9%, draslík 14%, humínové kyseliny, vápnik, horčík a stopové prvky, molybdén, meď, bór, mangán, zinok a 18 aminokyselín.

Icon

Výhodná cena dopravy

Icon

Kvalitné a zdravé rastliny

Icon

Bezpečná platba kartou

Charakteristika a pestovanie

Ekologické tekuté hnojivo na báze organominerálnov s aminokyselinami a humínovými kyselinami

Hnojivo Rokohumín je produkované v kvapalnej forme pre lepšie vstrebávanie rastline prospešných látok. Rokohumin je vyrobený z keratínu, ktorý je obohatený o humínové kyseliny S, B, Fe, Cu, Mn, Zn, Mo. Táto kombinácia zabezpečuje mimoriadne výrazný efekt pre rast rastlín spolu s odbúraním škodlivých látok a ťažkých kovov v plodinách určených na konzumáciu. Používaním Rokohumin hnojiva sa predlžuje doba vegetácie.
Rokohumín výrazne podporuje príjem makro a mikro živín rastlinami.

Hnojivo podporuje klíčivosť a životaschopnosť rastlín a ich odolnosť voči škodcom. V rastinách sa katalizujú biologické procesy a tým sa v nich zvyšuje obsah živín.
Humínové kyseliny zvyšujú obsah chlorofylu v rastlinách, zvyšuje sa absorbcia fotónov čím sa zlepšuje fotosyntéza aj pri nižšej intenzite svetla sa dosiahne kvalitnejšia úroda.

Vybrané z kategórie